KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14413035
nr 1441 3035
Bror Ljunggren
(1884-1939)
Oljemålning, Bror Ljunggren (1884-1939), Signerad, daterad 1937, gård. Olja på pannå, 21x32cm, yttermått inklusive ram: 34x45cm
Utrop:
800 kr
Såld:
100 kr
måndag 10 januari 2022
kl 19:06:45
10/1 12:11:09